top of page
92986.jpg

Za čistiarňou a krajčírstvom Popoluška stoja pracovití ľudia so skúsenosťami oblasti čistiarní a práčovní, úpravy odevov, poskytovania služieb a zabezpečovania prepravy. Prianím tímu je prinášať vám čo najlepší servis s využitím všetkých získaných skúseností a znalostí z oblastí, v ktorých pôsobili. V neposlednom rade je to tiež radosť z voňavých, čistých a opravených vecí.

Popoluška tímu rozhodne môžete dôverovať. Pre službu čistenia a prania zvolili najmodernejšie technológiektoré sú vhodné i pre delikátne a špecifické materiály. Čistiace prostriedky pochádzajú od renomovaných výrobcov najvyššej kvality. Najväčším zdrojom sú cenné viac ako 27 ročné priame znalosti profesionálnych pracovníkov čistiarní, práčovní a krajčírstiev.  Vďaka tomu je o vaše odevy a textil prvotriedne a špičkovo postarané. Tieto bohaté skúsenosti oceňujú pribúdajúci spokojní a pravidelní klienti. 

                                                                                                   

Do čistiarne a krajčírstva Popoluška investovali títo usilovní ľudia aj svoje srdce a vášeň pre veci a zachovanie ich čistoty, sviežosti a upraveného vzhľadu. Východzia je pozitívna emócia, ktorá prichádza spolu s precízne poskytnutou službou.

                                             

Spoločný záujem Popoluška tímu s vašim spočíva v pochopení hodnoty daných vecí, ktoré si šanujete a staráte sa o ne. Preto sa spoľahnite na to najlepšie a najcitlivejšie zaobchádzanie s vašimi vecami spojené s tým najmilším, najosobnejším a najochotnejším servisom. Chápu tiež vašu zaneprázdnenosť a vyťaženosť, a práve preto prichádzajú so servisom prepravy a online objednávky, ktorý vás plne odbremení od všetkých procesov súvisiacich s fyzickou návštevou čistiarne či krajčírstva zaberajúcich drahocenný čas, ktorý miesto toho určite radi využijete na iné aktivity či zaslúžený relax. 

                                            

Popoluška bez pochýb rieši vaše problémy a šetrí váš čas.. Stačí iba zavolať a ste  úplne bez stresu a starostí.

bottom of page