92986.jpg

 Exkluzivita čistiarne Popoluška

Za čistiarňou Popoluška stoja pracovití ľudia so skúsenosťami oblasti čistiarní a práčovní, poskytovania služieb a zabezpečovania prepravy. Prianím tímu je prinášať vám čo najlepší servis s využitím všetkých získaných skúseností a znalostí z oblastí, v ktorých pôsobili. V neposlednom rade je to tiež radosť z krásnych, voňavých, čistých vecí.

Čistiarni Popoluška rozhodne môžete dôverovať. Pre službu čistenia a prania zvolila najmodernejšie technológiektoré sú vhodné i na delikátne a špecifické materiály. Čistiace prostriedky pochádzajú od renomovaných výrobcov najvyššej kvality. Najväčším zdrojom sú cenné viac ako 20 ročné priame znalosti profesionálnych pracovníčok čistiarní a práčovní.  Vďaka tomu je o vaše odevy a textil prvotriedne a špičkovo postarané. Tieto bohaté skúsenosti oceňujú pribúdajúci spokojní a pravidelní klienti. 

                                                                                                   

 

Do čistiarne Popoluška investovali títo usilovní ľudia aj svoje srdce a vášeň pre veci a zachovanie ich čistoty a sviežosti. Východzia je pozitívna emócia, ktorá prichádza spolu s precízne poskytnutou službou.

                                             

Spoločný záujem Popoluška tímu s vašim spočíva v pochopení hodnoty daných vecí, ktoré si šanujete a staráte sa o ne. Preto sa spoľahnite na to najlepšie a najcitlivejšie zaobchádzanie s vašimi vecami spojené s tým najmilším, najosobnejším a najochotnejším servisom. Chápu tiež vašu zaneprázdnenosť a vyťaženosť, a práve preto prichádzajú so servisom prepravy a online objednávky, ktorý vás plne odbremení od všetkých procesov súvisiacich s fyzickou návštevou čistiarne a zaberajúcich nemalý a drahocenný čas, ktorý miesto toho určite radi využijete na iné aktivity či relax. 

                                            

Popoluška bez pochýb šetrí váš čas. Stačí iba pár klikov alebo zavolať a ste bez úplne starostí.