top of page

Prečo je jarné upratovanie dôležité?


Jarné upratovanie vzniklo ako spôsob vyčistenia neporiadku po zimnom období. Kedysi sa domy vykurovali krbmi a dvere boli tesne zatvorené, aby sa vnútri udržal teplý vzduch. To, samozrejme, viedlo k hromadeniu sadzí a špiny počas chladných mesiacov. V dnešnej dobe s moderným vykurovaním už takéto čistenie potrebné nie je.


Prečo je teda jarné upratovanie stále dôležité?Nájdete stratené veci


Jarné upratovanie sa môže zmeniť na honbu za pokladom, kedy objavíte veci, ktoré ste zapatrošili, nevideli ste ich už dlhšiu dobu alebo ste úplne zabudli, že ich máte!


Zvýšite si produktivitu


Poriadne vyupratovanie a usporiadanie vášho domova vám ušetrí čas v každodennom živote a vyčistí váš priestor od rušivých vplyvov.


Budete šťastnejší


Štúdie ukazujú, že čistý domov robí ľudí šťastnejšími! Upratovanie môže tiež priniesť pocit zadosťučinenia, spokojnosti a vyčaruje dobrú náladu.


Posilníte si zdravie


Veľké jarné upratovanie môže pomôcť odstrániť alergény, ktorých sa pri bežnom upratovaní nemusíte úplne zbaviť!


Získate nový priestor


Jarné upratovanie je ideálny čas zbaviť sa vecí! Prejdite si šatníky, zásuvky a skrinky a uvoľnite si priestor tým, že sa s nepotrebnými vecami rozlúčite!


Zarobíte


Vezmite veci, ktoré sú pre vás už zbytočné, odneste ich do obchodu z druhej ruky alebo ich predajte online.Zišla by sa vám pomoc s udržiavaním čistoty?


Objednajte si našu čistiareň a práčovňu Popoluška a strávte menej času upratovaním vášho domova:

  • Pomôžeme vám s prípravou zimných búnd, kabátov a iných zimných vecí na jarné uskladnenie.

  • Hygienicky vám vyčistíme paplóny, poťahy na matrace a inú objemnú posteľnú bielizeň.

  • Tiež dodáme lesk vaším záclonám a závesom kvalitným čistením a žehlením.

  • A najmä, doprajte svojím denne namáhaným kobercom, ktoré sú korunou vašich priestorov, hĺbkovú očistu a osvieženie vzhľadu cez našu službu prania a čistenia kobercov.

Stačí zavolať alebo osobne navštíviť náš Popoluška tím a o zvyšok sa už profesionálne postaráme. Ušetríte si svoj čas a energiu na zábavnejšie aktivity!


Comments


bottom of page