Čistenie kožuchov a kožušín u Popolušky

𝐊𝐨𝐳̌𝐮𝐬̌𝐢𝐧𝐤𝐲, syntetické, pravé, farebné, na kabátoch, na bundách sú trendy každú zimu. Takisto 𝐤𝐨𝐳̌𝐮́𝐬̌𝐤𝐲 sú jednoznačne nadčasovým kúskom. Nielenže skvele vyzerajú, ale vás aj dokonale zahrejú. Kožušinové kabáty sú vhodné na denné nosenie aj slávnostné príležitosti a nemali by chýbať v žiadnom šatníku.
Ak máte doma hrejivé 𝐝𝐨𝐩𝐥𝐧𝐤𝐲 𝐳 𝐤𝐨𝐳̌𝐮𝐬̌𝐢𝐧𝐲 a chceli by ste, aby bolo o ne šetrne postarané, na našu Popolušku sa môžete spoľahnúť. Nezáleží, či je kožušina decentná, pompézna, farebná, pravá či syntetická, každému typu sa u nás v Popoluške dostane vhodnej a pozornej starostlivosti.


Aby boli stále hviezdne, pôsobili čisto a upravene, je potrebné sa ich sviežosti každoročne vhodne venovať. Nášmu tímu v 𝐞𝐱𝐤𝐥𝐮𝐳𝐢́𝐯𝐧𝐞𝐣 𝐜̌𝐢𝐬𝐭𝐢𝐚𝐫𝐧𝐢 𝐏𝐨𝐩𝐨𝐥𝐮𝐬̌𝐤𝐚 môžete dôverovať, že sa vám o tieto kúsky prémiovo postará.

Kožušina prírodná: - kožušinu s vlasom z vonka - zajac, baran, líška, norka, nutria, perzia, svišť, pes ... - kožušinu s vlasom vo vnútri, kožuch slovenský ... Čistenie, ktorému sa venujeme 10 pracovných dní, zahŕňa: preddetáš, čistenie, domastenie / dofarbenie, konečnú úpravu.


Stačí nám iba zavolať 𝐏𝐨𝐩𝐨𝐥𝐮𝐬̌𝐤𝐚 príde pre akúkoľvek objednávku kedykoľvek a rýchlo k vašim dverám!Zdroj obrázky.